Roeikalender 2024

Onder Sloepen in het Hoofdmenu vind je ook de Roeikalender in Excel formaat, zodat je eenvoudig jullie sportplanning app kunt vullen.

Activiteit

Datum

Nominatie

Utrechtse Grachtenrace ronDom
zaterdag, 13 april 2024
1e en 2e klasse dames/heren, Dubbele start (dames/heren)
Harlinger Kampioenschap Sloeproeien
zaterdag, 13 april 2024
Hoofdklasse dames/heren, 1e en 2e klasse dames/heren
Slag om de Zaan, Zaandam
zaterdag, 20 april 2024
Hoofdklasse dames/heren, 1e en 2e klasse dames/heren, Dubbele start (dames/heren)
Roeisloepenrace Grou
zaterdag, 20 april 2024
1e en 2e klasse dames/heren
IFK Sloeproeien, Lemmer
zaterdag, 27 april 2024
Hoofdklasse dames/heren, 1e en 2e klasse dames/heren
Harlingen-Terschelling Roeirace
vrijdag, 10 mei 2024
Vuurtorenrace Urk
zaterdag, 25 mei 2024
Hoofdklasse dames/heren, 1e en 2e klasse dames/heren
Kaagrace, Warmond
zaterdag, 8 juni 2024
Hoofdklasse dames/heren, 1e en 2e klasse dames/heren, Dubbele start (dames/heren)
Haal-op-gelijk-in-Harderwijk
zaterdag, 8 juni 2024
1e en 2e klasse dames/heren
Volvo Zwolse Grachtenrace, Zwolle
zaterdag, 15 juni 2024
1e en 2e klasse dames/heren, Dubbele start (dames/heren)
Kameleonrace, Terherne
zaterdag, 22 juni 2024
1e en 2e klasse dames/heren
Roeiregatta Haringvliet, Hellevoetsluis
zaterdag, 6 juli 2024
1e en 2e klasse dames/heren
Respec op de Lek, Culemborg
zaterdag, 13 juli 2024
1e en 2e klasse dames/heren
BT-Race (Breskens-Terneuzen Sloepenrace)
nnb
Mosselrace, Bruinisse
zaterdag, 20 juli 2024
1e en 2e klasse dames/heren
Mestreechs Sjoenste, Maastricht
nnb
Maasrace, Rotterdam
zaterdag, 7 september 2024
1e en 2e klasse dames/heren
ZwarteWaterRace, Zwartsluis
zaterdag, 14 september 2024
1e en 2e klasse dames/heren
Slag om Willemstad
zaterdag, 14 september 2024
Hoofdklasse dames/heren, 1e en 2e klasse dames/heren, Dubbele start (dames/heren)
Veerse Meer Sloepenrace, Kortgene
zaterdag, 21 september 2024
1e en 2e klasse dames/heren, Dubbele start (dames/heren)
Slag om Makkum
zaterdag, 21 september 2024
Hoofdklasse dames/heren, 1e en 2e klasse dames/heren
Langweerder Sloepenrace
zaterdag, 28 september 2024
Hoofdklasse dames/heren, 1e en 2e klasse dames/heren
Grachtenrace, Amsterdam
zaterdag, 12 oktober 2024
1e en 2e klasse dames/heren
Liwwadster Rondje, Leeuwarden
zaterdag, 26 oktober 2024
1e en 2e klasse dames/heren
Muiden-Pampus-Muiden
zaterdag en zondag, 2 en 3 november 2024
Hoofdklasse dames/heren, 1e en 2e klasse dames/heren, Dubbele start (dames/heren)
Organisatievergadering 2023
Afgerond op 9 december, 11.00 - 13.00 uur, Nova College, IJmuiden
Algemene Leden Vergadering 2024
Afgerond op 27 januari, 11.00 - 13.00 uur, Nova College, IJmuiden
Sleepweekenden 2024
Afgerond op 2 en 3 maart, 9 en 10 maart, reserve weekend 16 en 17 maart
IJsselslag Deventer
Afgerond op zaterdag, 30 maart 2024
Vechten op de Vecht, Weesp
Afgerond op zaterdag, 6 april 2024
1e en 2e klasse dames/heren, Dubbele start (dames/heren)