Heren Hoofdklasse

Hieronder vind je het actuele klassement. Wil je het overzicht downloaden, klik dan op de Excel-knop.

Heren HoofdklasseFSNnrHKS HarlingenGrouster RoeisloepenraceVuurtorenRace UrkKaagraceRoeiregatta HaringvlietSlag om MakkumSlag om WillemstadSloep Roeien Langweergeldig aantal racestotaal puntenbeste 6totaal aantal races
1Cornelis DouwesFSN0630.90.90.90.90.90.965.45.48
2Grutte Bear IIFSN294924222348281510
3Anckertje, ’tFSN0383533322721168
4Azorean HighFSN077410250.950.9727.817.810
5EasedaleFSN281964445632329
6SerdonFSN100343778632327
7TwirreFSN0505564106636367
8Razende SnolFSN2117989687754459
9Schone WaardinFSN039101110559650509
10PolyesterFSN02468118910652527
Wetter FretterFSN138877635316
OnversaagdFSN04626283
Totaal aantal races: inclusief niet-genomineerde races

Heb je een vraag?

Stel je vraag door ons een mail te sturen of het contactformulier in te vullen.