Dames 1e Klasse

Hieronder vind je het actuele klassement. Wil je het overzicht downloaden, klik dan op de Excel-knop.

Dames Klasse 1FSNnrVodV WeespHKS HarlingenronDom UtrechtZaanslagGrouster RoeisloepenraceLemmer IFKVuurtorenRace UrkKaagraceHOGIH HarderwijkZwolse GrachtenraceRoeiregatta HaringvlietRespec op de LekMosselraceMaasraceSlag om MakkumZwarte Water RaceSlag om WillemstadVeerse Meer RaceSloep Roeien LangweerGrachtenrace Amsterdamgeldig aantal racestotaal puntenbeste 6totaal aantal races
1SloepweesjeFSN0540.90.930.90.90.922811.56.58
2MytilusFSN23730.930.90.90.90.9710.57.57
3West-ArvadaFSN0720.90.90.922268.78.76
4Mare AustralisFSN1932377320.9410938.914.99
5ArgirFSN2297250.90.90.9616.716.76
6EasedaleFSN28154+340.932721.916.98
7DoordrijverFSN023645632233610401710
8Doeke DoeksenFSN006524333620206
9Leuve, DeFSN24542240.99621.921.96
10d’IselaFSN11763++29457736279
11Ruige HildeFSN268145764246848278
12IgorFSN25987356734843288
13Witte Beer, DeFSN0905432512631316
14SkomskowsterFSN18511NF58668644447
15AmbiorixFSN0177985613648486
16Roy HestermanFSN09512410813514766527
17Kaapse Vreugd, DeFSN06699104719658586
Sir Lancelot SkynnerFSN111232445155
GIA lightFSN080660.945521.95
DanserFSN014NF625745246
Dolle HeksFSN258684835295
Wetter WrotterFSN23810571275415
Baron van GhentFSN24910868115435
BlisterFSN254107911155525
Labora StultiFSN244158145165585
OctopusFSN089137915175615
BelugaFSN2268693233
NajadeFSN182NF89183354
OnvervaardFSN0919102192
DolmanFSN257111111
Betekenis codes:
+deelgenomen in vrije klasse
NFgeen uitslag, geldt wel als deelgenomen

Heb je een vraag?

Stel je vraag door ons een mail te sturen of het contactformulier in te vullen.